CU-5000

CU5000 بالاترین مدل در میان یونیت های ENT کمپانی Chammed می باشد که با توجه به ابعاد و کامل بودن مجموعه جهت مصارف بیمارستانی خصوصاً سانترهای آموزشی طراحی شده است. این مدل مجموعه ای بسیار کامل بوده است که کلیه نیازهای یک مرکز مجهز ENT را مرتفع می سازد. یکی از تجهیزات منحصر به فرد آن مجهز بودن به سیستم استریلیزاسیون با اشعه UV می باشد که علاوه بر استریل شدن اندوسکوپ ها امکان نگهداری آنها در فضایی کاملاً استریل را فراهم می آورد. سینی گرم کننده ابزار از دیگر ویژگی های این یونیت می باشد که امکان گرم کردن ابزار در دمای ثابت 40 درجه را پیش از استفاده از آنها فراهم می آورد و بدین ترتیب بیماران نیز احساس راحتی بیشتری را در طی فرایند درمان خواهند داشت.

این مدل یونیت مجهز به دو موتور ساکشن با دو قدرت مختلف، آنتی فاگ Anti fog، سینی گرم کننده ابزار، ونتیلاتور، سیستم استریلزاسیون UV برای لنزها، سه عدد اسپری، چراغ بالای سر یونیت illiumination light می باشد.

به این یونیت کلیه تجهیزات جانبی اعم از سیستم نور و دوربین، نگاتوسکوپ، صندلی بیمار تمام اتوماتیک، صندلی پزشک، دستگاه شستشوی گوش، دستگاه استریل کننده و نگهدارنده لنز و میکروسکوپ اضافه می شود.

بر روی پنل این یونیت دکمه های Touch Screen برای کنترل کامل صندلی بیمار تعبیه شده است.

جنس یونیت ها مرمر مصنوعی (Artificial Marbel) است که ضد خش می باشد. همچنین در دو رنگ سفید و مشکی می باشند.