Nasopharyngoscope

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سیستم‌های نازوفارنگوسکوپ ویدئویی نسل جدید نازوفارنگوسکوپ های فلکسیبل هستند.

نازوفارنگوسکوپ های ویدئویی کمپانی Inventis ایتالیا دارای پنج برتری بارز نسبت به نازوفارنگوسکوپ های چشمی موجود در بازار هستند:

 

۱- کیفیت تصویر در نازوفارنگوسکوپ ویدئویی کمپانی Inventis ایتالیا ۵ برابر کیفیت نازوفارنگوسکوپ ها یا راینو لارنگوسکوپ های فلکسیبل چشمی موجود در بازار است.

 

۲- یک منبع نور LED در خود دستگاه نازوفارنگوسکوپ ویدئویی کمپانی Inventis ایتالیا تعبیه شده است.  بنابراین نیازی به صرف هزینه جداگانه جهت خرید منبع نور ندارید. همچنین به علت اینکه منبع نور LED در خود دستگاه است دیگر نیازی نیست که به دستگاه کابل نور وصل کنید. با توجه به اینکه کابل های نور سرد وزن زیادی دارند خوشبختانه در ویدئو نازوفارنگوسکوپ ویدئویی کمپانی Inventis ایتالیا نیازی نیست که کابلی به دستگاه وصل شود بنابراین وزن دستگاه سبک شده، هدایت آن آسان می‌شود و کابل نور سرد فضای حرکتی شما را محدود نمی‌کند.

 

۳- به همراه نازوفارنگوسکوپ ویدئویی کمپانی Inventis ایتالیا یک نرم‌افزار حرفه‌ای جهت گرفتن فیلم و عکس ارائه می‌شود که شما می‌توانید از طریق نرم‌افزار، مشخصات دقیق بیماران را به سیستم ارائه نموده و اطلاعات را به صورت کاملاً حرفه‌ای آرشیو نمایید. ویژگی‌های این نرم‌افزار فوق‌العاده است و به شما کمک می‌کند که به صورت سیستماتیک و کاملاً منظم اطلاعات خود را مدیریت کنید.

 

 

 

۴- تکنولوژی ساخت نازوفارنگوسکوپ ویدئویی کمپانی Inventis ایتالیا تکنولوژی Chip on the Tip است. در این تکنولوژی، یک میکرو چیپ بر دهانه یا قسمت Tip  فلکسیبل تعبیه شده است و در همان قسمت Tip فلکسیبل، اطلاعات تصویر دریافت شده و به سیگنال الکتریکی تبدیل می‌شود و اطلاعات توسط سیم از تیوب فلکسیبل به دستگاه منتقل می‌شود. در این تکنولوژی جدید دیگر نیازی نیست که فیبرهای نوری جهت انتقال تصویر در تیوب فلکسیبل تعبیه شوند و بجای آن سیم‌های انتقال‌دهنده سیگنال الکتریکی قرار داده می‌شوند. با توجه به اینکه ضریب آسیب‌دیدگی سیم نسبت به ضریب آسیب‌دیدگی فیبر نوری هزاران برابر کمتر است، بنابراین احتمال خراب شدن نازوفارنگوسکوپ شما به شدت کم می‌شود.

 

۵- در نازوفارنگوسکوپ های چشمی، به علت وجود فیبرهای نوری انتقال‌دهنده تصویر، پزشک تصویر را به صورت مشبک یا لانه‌زنبوری می‌بیند، اما در نازوفارنگوسکوپ ویدئویی کمپانی Inventis ایتالیا به علت استفاده از تکنولوژی Chip on the Tip، تصویر مشبک نیست و کاملاً واضح و شفاف دیده می‌شود.